پوشش بام و دیوار

نور سفید خورشید ترکیبی از همه طیف رنگها است. دو جزء اصلی نور خورشید که به زمین می‌رسد، امواج مرئی و مادون قرمز است.  ۴۶ درصد طیف خورشید را امواج مرئی تشکیل می‌دهد که ما می‌توانیم آن را در قالب رنگ مشاهده کنیم و بیش از نیمی از طیف خورشیدی از امواج  نامرئی مادون قرمز تشکیل  می‌شود. پوشش بام و دیوار

Solacoat - شیواسپ

از آنجا که امواج مادون قرمز قابل مشاهده نیستند در نتیجه اثری روی رنگها  ندارند اما تاثیر بسیار زیادی روی میزان و سرعت افزایش حرارت خانه‌ها و ساختمانها دارد. امواج مادون قرمزِ جذب شده به حرارت تبدیل می‌شود و بام و دیواره‌های ساختمان را گرم می‌کند. اغلب رنگهای متداول مورد استفاده برای ساختمان امواج مادون قرمز را جذب می‌کنند و باعث ایجاد حرارت بالا می‌شوند در حالی‌که پوشش Solacoat این امواج را منعکس کرده و از افزایش حرارت جلوگیری می‌کند.

پوشش Solacoat با انعکاس ۸۴٫۹  درصدی نور خورشید، حرارت را به فضای اطراف بر‌می‌گرداند. باقی مانده ۱۵٫۱ درصد از حرارتی که وارد پوشش می‌شود با کمک ضریب نشر حرارتی بالای Solacoat در محیط پیرامون منتشر می‌گردد.

مزایای استفاده از Solacoat  به قرار زیر است:

جلوگیری از گرم شدن ساختمان

کاهش دمای محیط داخلی ساختمان

کاهش انتشار گازهای گل‌خانه‌ای

کاهش هزینه برق جهت سرمایش

جلوگیری از زنگ زدگی، خوردگی و انبساط حرارتی و در نتیجه حصول اطمینان از دوام و ماندگاری بیشتر

حفاظت از اموال و دارایی‌های حساس به حرارت

محصول غیر سمی و کاملا سازگار با محیط زیست

کمک به ایجاد محیط مساعد برای زندگی و کار

دارای خواص ضد قارچ و ضد کپک

نحوه استفاده بسیار آسان

ده سال گارانتی

رنگهای Solacoat در مجتمع‌های تجاری، کارخانه‌ها و انبارها، مراکز خرید و سردخانه‌ها، بیمارستانها و مراکز پزشکی، مخازن نفت، گاز و آب، مرغداری‌ها و گاوداری‌ها و منازل کاربرد فراوان دارد.

شرکت شیواسپ به عنوان نماینده انحصاری شرکت Solacoat استرالیا آماده انجام پروژه‌های مختلف ساختمانی و صنعتی در این زمینه است.